ČT - AKVAREL - srpen

Nový kurz v Ateliéru VS !!!

Toužíte po jedinečné relaxační malbě, se kterou se dají dělat divy? Chcete získat dovednosti, které jiní umělci získávají sami léta? V tom případě je právě akvarelová malba to pravé ořechové!

Během kurzu Vás naučíme úplně od základů to nejdůležitější z akvarelu a ilustrace. Tento kurz je skvělý pro úplné začátečníky a mírně pokročilé malíře.

Zvolte si variantu:

Cena od 1 200,00 Kč

Čtvrtek

Čas konání

17:00 - 19:00

Lektor

Jan Mareš - lektor kresby a malby Aquarelle, lektor a tvůrce komiksů

Místo konání

atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Termíny lekcí

  • Přihlášky a úhrada od 1. 6.- 30.6.2022
  • čtvrtek 4.8.2022, 11.8.2022, 18.8.2022, 25.8.2022

Kurzovné

  • DOSPĚLÝ- absolvent pravidelných kurzů: 1.400,-Kč/4 lekce/120min
  • DOSPĚLÝ- nový student : 1.600,-Kč/4 lekce/120min
  • TEENAGER -absolvent pravidelných kurzů: 1.300,-Kč/4 lekce/120min
  • TEENAGER- nový student: 1.500,-Kč/10 lekcí/120min
  • SENIOR: 1.200,-Kč/10 lekcí/120min
  • pomůcky na výtvarný kurz jsou zdarma - v učebně jsou k dispozici tužky, uhly, rudky, pastelky, akvarelové pastelky, pastely suché a oil, akvarelové barvy, akrylové barvy, olejové barvy, štětce, špachtle, stojany, média, palety, potřeby pro linoryt.

Popis kurzu

Nový kurz v Ateliéru VS !!!

Toužíte po jedinečné relaxační malbě, se kterou se dají dělat divy? Chcete získat dovednosti, které jiní umělci získávají sami léta? V tom případě je právě akvarelová malba to pravé ořechové!

Během kurzu Vás naučíme úplně od základů to nejdůležitější z akvarelu a ilustrace. Tento kurz je skvělý i pro úplné začátečníky, získáte dovednostmi, které jiní umělci získávají sami léta.

Naučíte se výběru papíru a štětců, malbu do suchého podkladu, malbu do mokrého podkladu, použití stylizace. Zvládnete zobrazit LEVANDULE A PORTRÉT a malování akvarelem se Vám dostane pod kůži.

Kurz akvarelu Vás dovede k nádhernými výsledkům a novým znalostem. Odpočívejte, uvolněte se a nechte se unášet barvami a fantazií od každodenních starostí. Žádné předchozí zkušenosti nepotřebujete!

Cílem kurzu je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

S sebou:

zástěry či větší trika, které chrání váš oděv (možno zanechat v ateliéru).

Doporučuji absolvování víkendových výtvarných kurzů, které dávají každému studentovi dostatek času a prostoru při výuce 1 výtvarné techniky.

Počet míst omezen - max. 6