BLOG

Srpnové výtvarné kurzy jsou připraveny pro kreslíře a malíře, kteří se už nemohli po roční přestávce dočkat výtvarničení, a chtějí si užít své tvořivosti naplno.

Obrovská svoboda je v umění. Nemá hranice. Můžeš svou myšlenku, vyjádřit jak potřebuješ, na formát který vnímáš, že si zaslouží. Jedno kolik Ti je let. Jedno jakou máš praxi ve výtvarném umění. Jakmile překročíš strach, jsi v prostoru tvoření a ty tvoříš svůj svět. Přesně takový, jaký ho chceš mít.

Objevujeme svět barev, tvarů, emocí. Osobní prostor sebevyjádření. V ranných začátcích a seznamováním se základy kresby a malby cítíme vzrušení z nově poznaného. Nacházíme své možnosti, talenty, radosti i "překážky" v mysli. Vnímáme jakou sílu a tvořivou moc naše mysl má a s tímto objevem, odcházíme do svého "běžného" života. Tvoření je láska a...

kurzy jsou plánované od 16.11.2020, věřím že do té doby bude v naší zemi klidněji a budeme moci dál tvořit. Jsem hluboce přesvědčena o obrovském přínosu jakéhokoliv kulturního směru pro zdraví naší mysli a duše. A o to tady běží. Štěstí můžeme cítit pouze když JSME šťastní....a jak se do takového stavu dostat v této době? Mít...

Obdivuji aktivní seniory. Mají smysl pro humor, nadhled a hlavně moudrost. Na výtvarném kurzu se mi pár takových skvělých lidí s mladou duší sešlo a díky nim vnikl nový projekt SENIOR ART CLUB.