JÍST, CESTOVAT, MALOVAT

25.2.2020

Vážení malíři,
s velkým smutkem jsme se rozhodli zrušit zahraniční plenér na Sardinii, který byl naplánován na červen 2020.
Z důvodu rozšíření koronaviru na jih Itálie, Sicílie a nyní i na Tenerife vás nechceme ohrozit či zůstat v zahraniční karanténě.
V tuto chvíli budeme řešit náhradní variantu a to v rámci České republiky.
Děkujeme za pochopení. 

ITÁLIE, SARDINIE - SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ

10.6. - 17.6.2020

 • Zahoďte foťáky a svou dovolenou si namalujte!
 • Po úspěšném zahraničním plenéru v Toskánsku, vám přinášíme novou destinaci.
 • Zveme vás na zážitkový pobyt s kurzem malování na úžasné Sardinii.

Jak se vám líbí představa aktivně strávené dovolené, kde se můžete nerušeně věnovat kresbě a malbě, odpočívaje na bílé písečné pláži, lemované hornatým pobřežím, pozorujíce tyrkys mořských vln? Náš Art Team tato představa doslova nadchla, a proto přiházíme s nabídkou šitou přímo na míru všem kreativním duším. Denně strávíme kreslením a malováním zhruba čtyři hodiny (střídavě dopoledne či odpoledne), budeme mít čas i na jiné další aktivity či odpočinek na pláži.

 • Karibik středomoří - nejkrásnější pláže
 • Ostrov, hýřící barvami
 • Středozemní slunce, lahodné jídlo & italské víno
 • Vyvážení aktivní dovolené & lenošení na pláži
 • Skupinový výlet

  Malování v plenéru (čti venku) vám umožní naučit se zachytit krásu místní krajiny a to skycováním, kresbou, perokresbou, kolorováním kresby akvarelem, či malbou akvarelem. Vzhledem k umístění našeho hotelu se můžeme tešit na malé soukromé pláže, které nám posktynou soukromí a klid. Každý účastník si nalezne své místo, které jej inspiruje a bude mít dostatek času pro tvorbu. Samozřejmostí je individuální péče malířky a majitelky Ateliéru VS - Vladi Skřivánkové, proto nezáleží vůbec na tom, zda jste začátečníci či mírně pokročilí malíři.


  Termín:

  10.6. - 17.6.2020

  Ubytování:

   Hotel Santo Stefano Clubviaggi ****

  Všestranně vybavený hotelový komplex leží přímo u písčité pláže na klidném menším ostrově Santo Stefano, jenž je součástí chráněné mořské oblasti souostroví La Maddalena na severu Sardinie (cca 45 km od letiště do přístavu Palao a cca 15 min transfer lodí). Do nejbližšího přístavního městečka Palau jezdí několikrát denně loď (9-19h), samotný ostrov bez aut je oázou klidu a krásné přírody obklopené průzračným křišťálovým mořem.

  Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), klimatizací, TV, trezorem; za poplatek a na vyžádání minibar, dětská postýlka (cca 5 EUR/den). Za příplatek pokoje s výhledem na moře a rodinné pokoje (propojené standardní pokoje).

  Vybavení:

  Hostům je k dispozici non stop recepce, restaurace, lounge bar a další restaurace s lehátky a stinnými altány vybavené pláži se zázemím, divadlo, lázeňské centrum, fitness a bohaté sportovní zázemí, butik. Veškeré zařízení a vybavení hotelu je podřízeno maximálnímu komfortu hostů, důraz je kladen na dobré jídlo a relaxaci a současně nabízí nepřeberné množství sportu a zábavy pro ty aktivnější. Dětské kluby pro děti 5-18 let. Wi-Fi ve spol. prostorách. 

  Poloha:

  Itálie, Sardinie, Smaragdové pobřeží

  Stravování:

  Light all inclusive zahrnuje snídaně (8:00-10:00), obědy (12:45-14:15), večeře (19:45-21:15) formou bufetu v hlavní restauraci, k obědu a k večeři neomezené množství vody a místního vína.

  Pláž

  Hotelová písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v klidné zátoce u areálu hotelu, cca 50-400m v závislosti na ubytování; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.
  Cena zájezdu:

  26.900,-

  Cena zahrnuje:

  Ubytování s all inclusive, letecky z Prahy, přeprava letiště-hotel-letiště, celodenní péče a starost o vaše pohodlí, kurz malování s umělkyní Vladi Skřivánkovou.

  Cena nezahrnuje:

  Cestovní pojištění, parkování na letišti v Praze

  Rezervační poplatek:

  Rezervační zálohu 2.500,-Kč je nutné zaplatit na bankovní účet 1572293050/3030. Zbytek ceny je třeba uhradit do 30.4. 2020.  Výtvarné potřeby:

  Výtvarné potřeby si každý účastník veze své. Doporučujeme:

  • akvarelový skicák zn. Fabriano,vel A5., gramáž 200g - 300g, lepený (možno položit na kolena a malovat, lepení zajistí, že barvy nestékají na další papíry)
  • tužku pentilku
  • centropen voděodolný
  • aquarelové pastelky Modeluz od značky Koh-i-noor v kovové krabičce anebo dražší profi verzi od Faber Castell (vhodné pokud kreslíte pravidelně)
  • aquarelové barvy - proslulé White nights od ruské značky Nevskaya Palitra
  • aquarelový štětec od Borciani & Bonazzi - vysoce kvalitní kulatý štětec ze syntetického vlasu "mangusta"
  • pro začátečníky, kteří si chtějí aquarel jen vyzkoušet, vezeme výtvarné potřeby k zapůjčení s sebou zdarma

  ZÁVAZNÁ REZERVACE

  Pokoje jsou dvoulůžkové, pokud chcete být ubytováni se svým kamarádem/kamarádkou, uveďte jeho jméno do zprávy.

  Storno podmínky:

  • Od 1.2.2020 je storno poplatek 2 500 Kč (tj. nevratná záloha)
  • 59. až 29. den před zahájením zájezdu/nástupu na pobyt - 30% sjednané ceny
  • 28. až 15. den před zahájením zájezdu/nástupu na pobyt - 50% sjednané ceny
  • 14. až 16. den před zahájením zájezdu/nástupu na pobyt - 80% sjednané ceny
  • 5 a méně dní před zahájením zájezdu/nástupu na pobyt - 100% sjednané ceny

  Zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok a.s. a řídí se Všeobecnými smluvními podmínkami.

  INFORMACE Z CK:

  * Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
  * Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.
  * Přeprava lodí na/z ostrova je zdarma pouze při příjezdu/odjezdu, jinak za poplatek cca 10 EUR. Loď jezdí dle jízdního řádu stanoveného hotelem.