CREATIVE ART TEAM

Vyprodáno

Zátěžová výtvarná hra, prověřující schopnosti komunikace v týmu, schopnosti vyjádření vize jedince, týmovou spolupráci a kreativního ducha celé skupiny. Zábavnou formou odhalíme slabé s silné stránky každého z vás, ukážeme si význam barev ve vašem životě a vysvětlíme, proč jste si zvolili dané výtvarné téma. 

Zvolte si variantu:

Cena od 24 000,00 Kč


Program

Art Teambulding v Ateliéru VS

DOVOLENÁ - účastníci si vyberou z tištěných podkladů 3 fotokopie krajiny, ve které by chtěli trávit volný čas - relaxační dovolenou, aktivní dovolenou, romantickou dovolenou, cestování na vlastní pěst atd. - fantazii se u nás meze nekladou. Z těchto 3 podkladů si vymyslí krajinu, kterou výtvarně ztvární. Techniku malby teoreticky i prakticky vysvětlí a ukáží lektorky Art Teambuildingu (profesionální lektory a výtvarnice). Hra spočívá v tom, že každý účastník má 60 min. na svůj započatý obraz, poté předá informace o vizi svého díla kolegovi po své pravici a pokračuje na započatém díle kolegy. Vyjádření svého záměru tedy musí být jasně slovně popsáno, jak pocitově, tak výtvarně. Dochází ke spolupráci v týmu, prohloubení schopnosti přesné  komunikace, ochoty naslouchat a kreativně tvořit.

Art Teambulding ČR/zahraničí - program obohacujeme o sportovní aktivity, meditace, vizualizace, art koučink, art terapie, jogové a dechové cvičení. Dle vašich přání připravíme program a cenovou kalkulaci celé akce během 7 dnů.

Cíl

Cílem je vytvoření důvěry ve vlastní dovednosti, kreativní řešení zadaného úkolu, podpora skupinové spolupráce, podpora sebedůvěry a sebevědomí, schopnost vyjádření se barvou, tvarem. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a prohloubení vztahů.

S sebou

 • Art Teambuilding v Ateliéru VS - zástěry či větší trika, které chrání váš oděv
 • Art Teambuilding ČR/zahraničí - bude upřesněno dle programu

Lektoři

Vladi Skřivánková - majitelka Ateliéru Vladi Skřivánkové, malířka, výtvarnice, lektorka, kouč

Lucie Kakarová - malířka, lektorka linorytu, kresby a malby akvarelem

Pavel Mach - sport kouč

Místo konání

 1. Atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro
 2. ČR - zajistíme ubytování v penziónu, hotelu - dle vašich přání a požadavků
 3. zahraničí - zajistíme ubytování u moře, na horách - dle vašich přání a požadavků

Termín konání

 • preferujeme dohodu o termínu min. 3 měsíce před zamýšlenou akcí

Počet hodin

 • Art Teambuilding v Ateliéru VS - 8 hodin
 • Art Teambuilding v ČR/ zahraničí- dle dohody

Počet účastníků

 • Art Teambuilding v Ateliéru VS - 10 až 12 osob
 • Art Teambuilding v ČR/zahraničí - 12 až 24 osob

Cena programu

 • Art Teambuilding v Ateliéru VS - 2.400,-Kč/osoba/program
 • Art Teambuilding ČR/zahraničí - ceně programu je přičtena cena za ubytování, stravování, dopravu, pojištění
 • pomůcky na výtvarný kurz jsou zdarma - k dispozici tužky, uhly, rudky, pastelky, akvarelové pastelky, pastely suché a oil, akvarelové barvy, akrylové barvy, olejové barvy, štětce, špachtle, stojany, média, palety, potřeby pro linoryt, malířské plátno, prostředky na tvorbu koláže