ČT - KOUZLO AKVARELU - odpolední

KRESBA A MALBA AKVARELEM

Toužíte po jedinečné relaxační malbě, se kterou se dají dělat divy? Chcete získat dovednosti, které jiní umělci získávají sami léta? V tom případě je právě akvarelová malba to pravé ořechové!

Během kurzu Vás naučíme úplně od základů to nejdůležitější z akvarelu a ilustrace. 

Tento kurz je skvělý pro úplné začátečníky a mírně pokročilé malíře.

Zvolte si variantu:

Cena od 1 400,00 Kč

ČTVRTEK

Čas konání

14.30 - 16.30

Lektorka

Vladi Skřivan - art director, lektor, umělec

Místo konání

atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Termíny lekcí

 • Přihlášky od 15.5.2024 - 30.5.2024

 • úhrada okamžitá

 • na kurzu je max. 10 osob

 • pořadí dle přihlášek a úhrady
 • TERMÍNY: čtvrtek 6.6, 13.6., 20.6., 27.6. 2024

Kurzovné

 • SENIOR: 1400,-Kč/4 lekce/120min

  DOSPĚLÝ- absolvent pravidelných kurzů: 1700,-Kč/4 lekce/120min

  DOSPĚLÝ- nový student : 1800,-Kč/4 lekce/120min

  TEENS - absolvent pravidelných kurzů: 1600 Kč/4 lekce/120 min

  TEENS - nový student: 1800 Kč/ 4 lekce/ 120 min

 • Pomůcky na výtvarný kurz jsou k zapůjčení zdarma - v učebně jsou k dispozici tužky, uhly, rudky, pastelky, akvarelové pastelky, pastely suché a oil, akvarelové barvy, akrylové barvy, olejové barvy, štětce, špachtle, stojany, média, palety, potřeby na linoryt.

Popis kurzu

 • Toužíte po jedinečné relaxační malbě, se kterou se dají dělat divy? Chcete získat dovednosti, které jiní umělci získávají sami léta? V tom případě je právě akvarelová malba to pravé ořechové!

  Během kurzu Vás naučíme úplně od základů to nejdůležitější z akvarelu a ilustrace. Tento kurz je skvělý i pro úplné začátečníky, získáte dovednostmi, které jiní umělci získávají sami léta.

  Naučíte se výběru papíru a štětců, malbu do suchého podkladu, malbu do mokrého podkladu, použití stylizace. Zvládnete zobrazit KRAJINU - KVĚTINU - PORTRÉT ,a malování akvarelem se Vám dostane pod kůži.

  Kurz akvarelu Vás dovede k nádhernými výsledkům a novým znalostem. Odpočívejte, uvolněte se a nechte se unášet barvami a fantazií od každodenních starostí. Žádné předchozí zkušenosti nepotřebujete!

  Cílem kurzu je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

S sebou

 • Pomůcky na výtvarný kurz jsou k zapůjčení zdarma

Doporučuji absolvování víkendových výtvarných kurzů, které dávají každému studentovi dostatek času a prostoru při výuce 1 výtvarné techniky.

Počet míst omezen - max. 10