"CESTA"

"CESTA"

4 sezení / 60 min.

Spolupráce v rozsahu 2 měsíců.

Zmapování naší životní cesty. Kde se nacházíme, kam směřujeme? Jaké jsou naše cíle? Je naše cesta pohodlná, či plná překážek (výzev) ? Jaký směr nám vyhovuje a s kým chceme kráčet? Co s sebou neseme a co chceme odložit? Je tvá cesta cílem? 

4 200,00 Kč

"CESTA"

4 sezení / 60 min.

Spolupráce v rozsahu 2 měsíců

Cesta do hlubin klientovi duše. Cítíte se mimo vaši životní cestu? Máte pocit, že prožíváte vnitřní chaos a nevíte co máte dělat? Na našich čtyřech sezeních společně nastavíme klid a pořádek. Čeká nás :

Zmapování naší životní cesty. Kde se nacházíme, kam směřujeme? Jaké jsou naše cíle? Je naše cesta pohodlná, či plná překážek (výzev) ? Jaký směr nám vyhovuje a s kým chceme kráčet? Co s sebou neseme a co chceme odložit? Je tvá cesta cílem? 

Schůzky probíhají osobně, nebo přes videocall.

GARANCE KVALITY: První konzultaci neplatíte
STORNO PODMÍNKY:
V případě zrušení schůzky ze strany klienta 1 den a méně před jejím konáním, bude klientovi účtován storno poplatek ve výši 100%.

Mé metody:

Koučování - osobní rozvoj, duchovní rozvoj, životního stylu

Spirit terapie - mapování podvědomí,časové osy, práce s vizí

Automatická kresba - diagnostika vztahů, zdraví, práce, peněz a souvislostí

Konstelace na papíru - konstelační kresby a souvislosti

Myšlenkové mapy - systémové kreslení myšlenek a vytvoření projektu k dosažení cíle

Vypracovala jsem svůj jedinečný systém, který skvěle funguje a je vyzkoušený v mé 15 leté praxi. Podle potřeb klienta je možné pracovat s jednou z uvedených technik anebo je propojit. Společně nalézáme řešení otázek uložených ve vědomí a podvědomí.

Má silná stránka je nahlédnout pod povrch věcí. Dokáži rozpoznat a propojit nečekané souvislosti. Vidím možnosti člověka, o kterých zatím on sám neví. Jsem vnímavý pozorovatel, umím situace přesně pojmenovat. Baví mě spojovat zdánlivě nespojitelné - spiritualitu, materii, radost, krásu a luxus.

Průběh sezení:

1.Pomohu Vám najít a pojmenovat příčinu problému. Ukáži Vám nevyhovující vzorce, podle kterých jednáte a které vám brání posunout se dále. Společně odhalíme co doopravdy chcete a proč to nemáte.

2. Naučím Vás, jak se dostat z bodu A do bodu B. Každému klientovi vyhovuje něco jiného, což plně respektuji - někoho posune dál koučování, jiného práce s energií, práce s vizí, terapie či automatická kresba, konstelace, práce s programy a vnitřními bloky, myšlenkové mapy či kvantování.

3. Společně tvoříme nový projekt vašeho života. Pracujeme na zvýšení vašeho sebevědomí a sebepřijetí. Získáte odvahu žít podle svého, dělat věci, které opravdu chcete vy.

Častá témata klientů:

Chci si zvýšit sebevědomí

Nedaří se mi najít partnera/partnerku

Jsem nespokojen/a v práci

Necítím se dobře ve svém těle

Chtěl/a bych začít podnikat

Dějí se mi stejné věci a chci to změnit

Chtěl/a bych více času na sebe a na rodinu

Ztráta motivace

Vyhoření

Prokrastinace

Mou vášní je spirituální rozvoj realizovaný ve všech oblastech života. Ráda Vám pomohu objevit Vaše možnosti na osobním sezení se mnou a vypravit se za sebeuvědoměním a sebepoznáním na některém z mých kurzů, které pro Vás pořádám.