26.11.2022 - AKVAREL - vánoční přání

ORIGINÁLNÍ AKVARELOVÁ VÁNOČNÍ PŘÁNÍ 

Pokud chcete proniknout do techniky AKVARELOVÉ malby, tak nyní máte jedinečnou možnost. Největším kouzlem je transparentnost a je pravdou, že v tomto případě se mu hned tak žádný jiný druh techniky nevyrovná, má skutečně své jedinečné kouzlo. Záleží na každém jedinci, zdali bude pracovat s mokrou verzí a nechá barvy do sebe různě prolínat nebo zase naopak bude trpělivý a svoji práci nechá dostatečně zaschnout, než nanese další barevnou škálu na papír. Akvarelové barvy se aktivují vodou, a právě díky ní, vykouzlíte své jedinečné magické obrázky.

Zvolte si variantu:

Cena od 1 600,00 Kč

sobota

Čas konání

so 9:00 - 16:00

příchod 15 min před zahájením kurzu, přestávka na oběd, pitný režim v ceně

Lektor

Jan Mareš - lektor kresba a malby Aquarelle, lektor a tvůrce komiksů - https://janmaresh.cz/

Místo konání

Atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

S každým studentem náš lektor Honza pracuje individuálně, podle jeho potřeb.

Začínáme od úplných základů a seznámení s pomůckami. Nacvičíme základní i pokročilejší techniky podle zaměření kurzu. Vytvoříme barevnou vzorkovnici. Při její výrobě si vyzkoušíme základní práci s barvami a zvoleným papírem. Vzorkovnice je důležitá, protože na papíře vypadají nanesené barvy jinak než v pánvičce. Poté si namalujeme první jednoduchou akvarelovou skicu. Zjistíte, jak vypracovat ze skici plnohodnotnou ilustraci. Od základů se naučíte, jak se chovají barvy. Jemný akvarel, pastelky i fixy určitě nadchnou!

Mimo dobré nálady a kreativně prožitého času,si domů odnesete znalosti, které použijete pro jakékoli další malování akvarelem.

Cílem kurzu je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

Počet míst omezen - max. 10