18.9.2022 TAJEMSTVÍ KRESBY RTŮ A OČÍ

SPECIÁLNÍ KURZ PRO KRESLÍŘE

dokonalá připrava na zvládnutí kresby portrétu a základních částí obličeje v různých úhlech pohledu a sklonu hlavy. Kresba tužkou, pastelkou, perem. 

Kurz je veden formou step by step, je tedy vhodný i pro naprosté začáteřčíky. Účastnit se mohou i mírně pokročilí, pro které jsme připravili náročnější verze.

Zvolte si variantu:

Cena od 1 600,00 Kč

NEDĚLE

Čas konání

ne 9:00 - 16:00

příchod 15 min před zahájením kurzu, přestávka na oběd, pitný režim v ceně

Lektor

Martina Zíková - lektorka kurzu POTRÉT - kresba a malba

Místo konání

Atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

Naučíme se pevným základům kresby portrétu.

Zvládneme společně základy anatomie a správné proporce. Překvapí vás, jak během pár hodin dokážeme pomocí nauky základních technik kresby anatomie potrétu zachytit věrný obraz tištěné předlohy. Vše projdeme s lehkostí v milé atmosféře našeho ateliéru plného světla, vybaveného výtvarnými potřebami. Naučáme se používat pastelky v realistické kresbě a jejich vrstvení.

Velkým pomocníkem vám bude naše zkušená lektora, vtřícná a ochotná rozvíjet vaše talenty a vést za ručičku nováčky.

KURZ JE SPECIALIZOVANÝ NA REALISTICKOU KRESBU ČÁSTÍ OBLIČEJE , po jehož absolvování získáte zdravé návyky a dovednosti ke své samostatné tvorbě.


Cílem kurzu je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

S sebou:

výtvarné potřeby jsou zdarma k zapůjčení v Ateliéru

Počet míst omezen - max. 10