Noční košilka - záměr ZDRAVÁ A ŠTÍHLÁ

Tento designový kousek můžeš mít i TY. Krásná žena - bohyně, která chce mít pro sebe jen to nejlepší. Vzdala se starých přesvědčení a uvědomuje si sama sebe. 


1 000,00 Kč

Designové oblečení se záměrem. O co se jedná? Milé ženy, chápu, název si žádá upřesnění. 

Jsem výtvarník s terapeutickou praxí (15 let). Miluji výtvarné umění a ráda pomáhám lidem. Těší mne je rozvíjet, podporovat, motivovat. Ráda propojuji zdánlivě nepropojitelné. 

Tak vznikla myšlenka, malovat originální obrazy, tištěné na oblečení, se záměrem pro dobro, radost a úspěch majitelky či majitele vybraného oblečení. Záměr je vkládán v průběhu malby daného tématu. Ptáte se, jak je možné hubnout nošením noční košilky s tištěným obrazem ? Je to prosté.

Váš mozek již nyní ví, že záměr košilky je JSEM ZDRAVÁ A ŠTÍHLÁ. Má 6-8 hod. času (když spíte) na tvoření možností, jak tohoto záměru docílit. Je známo, že za 30 dní lze naprogramovat mozek na nová témata. V noci jej nic neruší, může informace ukládat do podvědomí, které z velmi vysokých procent řídí naše rozhodování a chování. Tedy, když usínáte s košilkou pro zdraví a štíhlé tělo, pak se otevíráte těmto možnostem. 

Může se stát, že tělo začne na tuto informaci reagovat tak, že objevíme překážky, před kterými jsme zavírali oči, můžeme si uvědomit stará zranění či přesvědčení, může nastat samoléčebný proces. Můžeme chtít změnit životní styl či vztah k sobě. Každý člověk je jiný a proto i reakce na košilku může bude u každé ženy jiná. Věřím, že vám bude přínosem, neboť proto byla stvořena.

Přeji vám mnoho úspěchu na cestě proměny.


Informace

lhůta dodání: do 14 dnů

velikost: M L XL XXL 3XL 4XL 5XL 

barva: bílá + tisk originálního obrazu

popis: střih kombinující vlastnosti šatů i trička. Příjemný bavlněný materiál zaručí maximální  pohodlí a volnost. Výjimečný efekt šatům dodají přepadající ramena.  

materiál: 100% bavlna ( 90% bavlna / 10% viskóza), Gramáž: 200 g/m²

tabulka velikostí: 

VELIKOST     ŠÍŘKA     DÉLKA

M                   52cm        91.5cm

L                    55.5cm     92.5cm

XL                 59cm        93.5cm

XXL              61cm         94.5cm

3XL              63cm         95.5cm

4XL             66cm         96.5cm

5XL             69cm         97.5cm