20. - 21.7.2024 - STICKER ART - máš svoji samolepku?

Sticker art. Máš svoji samolepku?Od protestu k byznysu.
Nemusíte čmárat sprejem po zdech, abyste byli street art umělcem. Američan Shepard Fairey kdysi oblepil sloupy stylizovanou hlavou wrestlera Andrého zvaného Giant. Samolepky zabraly, Fairey má dnes svoji módní značku Obey, možná nosíte mikinu nebo snapback s jeho logem. Ale proč nemít svoji vlastní? Přijďte se naučit vytvářet sticker art. Ať už chcete jen provokovat, bořit konvence, nebo spustit kampaň ve jménu dobra, všechno u nás zvládnete.  

3 600,00 Kč

SOBOTA, NEDĚLE

Čas konání

so 9.00 - 16.00, ne 9.00 - 16.00 - polední přestávka na oběd

Lektor

Jan KORBEL - malíř, ilustrátor, lektor, https://www.facebook.com/jan.korbel.75

Místo konání

atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

- co je sticker art, jak a proč vznikají značkové nálepky- styly nálepek a trendy roku 2024- návrhy motivů a kampaní, jejich smysl a cíle. Víte, co je candycore?- výtvarné zpracování, ručně kreslené, geometrické a 3D tvary- vlastní výroba osobních nálepek sticker art + výstava prací (v ulicích na sloupech?)

Tento kurz je skvělý i pro úplné začátečníky, získáte dovednostmi, které jiní umělci získávají sami léta.

​Cílem kurzu je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

S sebou:

-výtvarné potřeby jsou k zapůjčení zdarma v Ateliéru VS

Počet míst omezen - max. 10