9.1.-10.1.2021 MALBA VODNÍ HLADINY

Oblíbený víkendový kurz malba vodní hladiny je opět tady !!!

Malovat budeme akrylem či olejem, kurz je vhodný i pro naprosté začátečníky. Výuka probíhá formou step by step, takže ji zvládne opravdu každý. Malovat můžeme štětcem, špachtlí a kombinovaně. Pokud se Vám líbí poklidná vodní hladina ve které se odráží krása okolní hladiny, pak je tento kurz určen právě Vám.


2 500,00 Kč
Please select variants first

sobota a neděle

Čas konání

so 9.00 - 17.00, ne 9.00 - 16.00

Lektorka

Vladi Skřivánková

Místo konání

atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

Ukážeme si předlohy na krajinomalby a krátce si je rozebereme. 
Řekneme si, jak správně míchat barvy, jak je správně na předloze určit a jak věrně vyjádřit vodu i oblohu. Po přenesení předlohy si v podmalbě rozvrhneme světla a stíny a pustíme se do práce. Všechny postupy jsou v průběhu výuky prakticky předváděny a podrobně popisovány. Kurz je tedy vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší malíře, kteří si chtějí vyzkoušet novější a modernější postupy při vytváření realistických obrazů. Lektorka je vám k dispozici v průběhu celého kurzu a ochotně poradí. 

pomůcky na výtvarný kurz jsou zdarma - v učebně jsou k dispozici tužky, uhly, rudky, pastelky, akvarelové pastelky, pastely suché a oil, akvarelové barvy, akrylové barvy, olejové barvy, štětce, špachtle, stojany, média, palety.

S sebou

plátno - rozměr 40x40, 40x50,50x50,50x60, 50x70

zástěry či větší trika, které chrání váš oděv (možno zanechat v ateliéru).


Počet míst omezen - max. 6