25.10.2020 Kresba dětského portrétu - pastelky

Zkoušíte doma kreslit portréty podle fotografií a stále to není ono? Znáte pojmy jako perspektiva, podhled, nadhled, proporce, kompozice, stínování, ale nevíte,jak s nimi pracovat při samotném kreslení? Na co si dávat pozor, jaké jsou základní pravidla a vodítka kresby portrétu? 

Připravila jsem pro vás speciální kurz KRESBA DĚTSKÉHO PORTRÉTU pastelkami, na kterém se vše naučíte a nebude již muset tápat. Připravila jsem tištěné podklady, ale uvítám i fotografie vašich dětí, či vnoučat, která si chcete nakreslit, 

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé kreslíře. 

1 500,00 Kč

Neděle

Čas konání

ne 9.00.-17.00

Místo konání

atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Lektorka

Vladi Skřivánková- lektorka výtvarných kurzů, malířka, majitelka Ateliéru VS

Popis kurzu

Kurz KRESBA DĚTSKÉHO PORTRÉTU - PASTELKY je určen těm, které láká umět kreslit,kteří jsou úplní začátečníci, ale i pokročilí, kteří se chtějí dozvědět nové pojmy a spojit si informace do praktických souvislostí... V rámci kurz vám budou vysvětleny základní kreslířské postupy, výuka je vedena jako skupinová s velkým důrazem na individuální konzultace, která vždy probíhá vždy mezi Vámi a lektorem. Náš ateliér a jeho lektoři jsou zárukou příjemné tvůrčí atmosféry, která je základem pro naši výuku. Kurz je vhodný také jako příprava k talentovým zkouškám.

S sebou

  • ​veškeré výtvarné potřeby jsou na kurzu k dispozici ZDARMA.

Počet míst

Počet míst je omezen pouze na 10 osob, abych se každému z Vás mohla plně věnovat. Proto si své místo rezervujte včas