24.10.2020 AKVAREL zvířata

Máte rádi ilustrace ? Jste milovnice zvířat? Máte rádi barvy? Pojďme to dát dohromady!

Užijte si s námi den plný zábavy, radosti z tvoření a nahlédnete do tajů hry vody a barev. Vítáni jsou naprostí začátečníci, kterým dodáme odvahu a předáme své zkušenosti. Naučíte se malbu Akvarelem od naprostých začátků, krůček po krůčku budete objevovat tuto krásnou techniku, která přináší mnoho možností a variant. 

1 500,00 Kč

sobota

Čas konání

so 9.00.-17.00

Místo konání

atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Lektor

Martin Valenta - lektor výtvarných kurzů Ateliéru VS, specializující se na AKVAREL

Popis kurzu

Chtěli byste se naučit něčemu jedinečnému? Úžasné relaxační malbě, se kterou se dají dělat divy? V tom případě je právě pro vás připraven nový kurz pro milovníky AKVARELU. Během kurzu Vás naučíme úplně od základů to nejdůležitější z akvarelu a ilustrace. Výuka probíhá formou "step by step", je tedy vhodná i pro naprosté začátečníky. Naučíme se hravou formou základům kresby a malby akvarelem. Dále budeme prohlubovat techniku s využitím mnoha výtvarných medií. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému studentovi.

Získáte vědomosti o výběru papíru a štětců, o malbě do suchého podkladu, nebo o použití stylizace. Zvládneme zobrazit krásné krajinky či květiny nebo nádherná zvířata. Odpočívejte, uvolněte se a nechte se unášet barvami a fantazií od každodenních starostí. Žádné předchozí zkušenosti nepotřebujete! Co s sebou? Vůbec nic! Veškeré materiály a pomůcky Vám během kurzu poskytneme zdarma.

S sebou

  • ​Veškeré výtvarné potřeby jsou na kurzu k dispozici ZDARMA.

Počet míst

Počet míst je omezen pouze na 10 osob, abych se každému z Vás mohla plně věnovat. Proto si své místo rezervujte včas