17.1.2021 KRESBA PORTRÉTU

Zkoušíte doma kreslit portréty podle fotografií a stále to není ono? Znáte pojmy jako perspektiva, podhled, nadhled, proporce, kompozice, stínování, ale nevíte, jak s nimi pracovat při samotném kreslení? Na co si dávat pozor, jaké jsou základní pravidla a vodítka kresby portrétu?

Připravila jsem pro vás kurz KRESBA PORTRÉTU pastelkami, na kterém se vše naučíte a nebude již muset tápat. Připravila jsem tištěné podklady, ale uvítám i fotografie podle kterých chcete kreslit - partner, partnerka, dítě, rodiče, slavná osobnost

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé kreslíře. 

1 500,00 Kč
Please select variants first

neděle

Čas konání

ne 9.00 - 17.00

Lektorka

Vladi Skřivánková

Místo konání

atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

Připravila jsem pro vás kurz KRESBA PORTRÉTU pastelkami, na kterém se vše naučíte a nebude již muset tápat. Výuka probíhá formou step by step, k dispozici vám jsou tištěné podklady, ale uvítám i fotografie podle kterých chcete kreslit - partner, partnerka, dítě, rodiče, slavná osobnost . Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé kreslíře. 

Naučíte se velké množství triků a tipů týkajících se kreslících pomůcek a materiálů, návody k různým způsobům stínování, proporce hlavy,  správně se dívat a zachytit rys obličeje

S sebou

pomůcky na výtvarný kurz jsou zdarma - v učebně jsou k dispozici tužky, uhly, rudky, pastelky, akvarelové pastelky, pastely suché a oil, akvarelové barvy, akrylové barvy, olejové barvy, štětce, špachtle, stojany, média, palety. 

Počet míst omezen - max. 6