5.6.2022 AKRYL - designové obrazy

NOVINKA !!!!

To jsme tu ještě neměli. Malování designových obrazů akrylem, které se hodí do téměř každého prostoru - bytu, kanceláře, kavárny, obchůdku.

Malovat budeme akrylem, protože zlatá, je v karylu opravdu zlatá :-) krásně se třyptící. Vyuka bude vedena formou step by step, takže se mohou přihlásit děti, dospělí, senioři, začátečníci i pokročilí.

Přijďte si užít relaxační malování :-)

Zvolte si variantu:

Cena od 1 600,00 Kč

neděle

Čas konání

so 9:00 - 16:00

příchod 15 min před zahájením kurzu, přestávka na oběd, pitný režim v ceně

Lektor

Vladi Skřivánková - majitelka Ateliéru, lektorka, malířka - https://www.vladiskrivan.com/

Místo konání

atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

Nový kurz v Ateliéru VS !!!

Relaxační malování Akrylem, tak bych nazvala tento nový výtvarný kurz. Namalujeme se designový obraz, díky kterému se naučíme, zkušenější procvičíme práci s akrylovou barvou. Výuka probíhá formou step by step, každý krok vám bude podrobně vysvětlen, takže se není čeho bát.

Naučíte se šepsovat plátno, přípravnou práci - rozvržení kresby, míchání barev a tónů barev, malování ve vrstvách. Odměnou za vynaložné úsilí vám bude hotový obrázek, který si odnesete domů.

Kurzu se mohou účastnit všichni členové rodiny (děti od 10 let), teenageři, dospělí a senioři. Užijete si tak báječný čas plný společných prožitků.

Cílem kurzu je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

S sebou:

plátno 1 ks - 30x30 nebo 30x40 nebo 40x40 nebo 40x50

zástěra či větší trika, které chrání váš oděv

výtvarné potřeby jsou zdarma k zapůjčení v Ateliéru


Počet míst omezen - max. 10