25.2.2023 - MALOVÁNÍ S VNOUČATY

MALOVÁNÍ S VNOUČATY

Děti se k babičce a dědovi většinou těší, protože se u nich může i to, co doma ne. Většinou se nikam nespěchá, vaří se samé dobroty a lumpárny jsou dovoleny. Dnešní babičky a dědové jsou různí -  jsou i tací, kteří teprve na stará kolena objevili kouzlo cestování, sportu či malování.

Náš jednodenní výtvarný kurz může být pro kreativně strávený čas prarodičů s vnoučaty to pravé ořechové. Pod vedením zkušené lektorky si každý namalujete svůj obrázek. Výběr barev necháme na každém z vás. Máme opravdu skvěle vybavený Ateliér výtvarnými potřebami. Podle věku si každý vyberete obrázek, který chce malovat, anebo necháme vaši kreativní duši naprosto svobodně tvořit. 

Zvolte si variantu:

Cena od 1 000,00 Kč

sobota

Čas konání

ne 9:00 - 14:00

příchod 15 min před zahájením kurzu, přestávka na oběd (s sebou do krabičky), pitný režim v ceně

Lektor

Martina Zíková - lektorka pravidelných kurzů POTRÉT a MIXED MEDIA, lektorka víkendových kurzů

Místo konání

Atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

Malování s vnoučaty je tvůrčí kurz, na kterém můžete vyzkoušet kresbu pastelkami, akvarelovými pastelkami, aqua markery, centropeny, suchými pastely či malovat akrylem na náš papír nebo své plátno. Doporučený rozměr plátna od 20x20 po 40x40, jste -li akční, přineste si každý plátna dvě. Připraveny máme tištěné podklady, výběr je opravdu veliký, ale můžete malovat i relaxačně, intuitivně či podle nálady, fantazii se meze i nás nekladou. Malbou vás provede zkušená lektorka, která je nejen lektorkou v Atliéru, ale i maminkou pravidelně tvořící s dětmi doma a moc ráda vám předá své zkušenosti.

​Cílem kurzu

je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

S sebou:

ochranné oblečené - zástěra nebo větší triko, košile

veškeré výtvarné potřeby k zapůjčení v Ateliéru zdarma

Počet osob:

max. počet osob 10