17.9.2022 - AKVAREL - krajina

AKVAREL - KRAJINA 

Úžasné relaxační malování akvarelovými barvami, se zaměřením na malbu krajiny.  S námi zjistíte, že náměty k malování máme k dispozici doslova na každém kroku. Stačí se rozhlédnout kolem sebe.  

Na kurzu vyzkoušíme akvarelové techniky., kombinaci malby do morkého a malby do suchého, kvaš. Tento kurz je skvělý pro úplné začátečníky a mírně pokročilé malíře. 

Zvolte si variantu:

Cena od 1 600,00 Kč

sobota

Čas konání

so 9:00 - 16:00

příchod 15 min před zahájením kurzu, přestávka na oběd, pitný režim v ceně

Lektor

Jan Mareš - lektor kresba a malby Aquarelle, lektor a tvůrce komiksů - https://janmaresh.cz/

Místo konání

Atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

S každým studentem náš lektor Honza pracuje individuálně, podle jeho potřeb.

Začínáme od úplných základů a seznámení s pomůckami. Nacvičíme základní i pokročilejší techniky podle zaměření kurzu. Vytvoříme barevnou vzorkovnici. Při její výrobě si vyzkoušíme základní práci s barvami a zvoleným papírem. Vzorkovnice je důležitá, protože na papíře vypadají nanesené barvy jinak než v pánvičce. Poté si namalujeme první jednoduchou akvarelovou skicu. 

Mimo dobré nálady a kreativně prožitého času,si domů odnesete  znalosti, které použijete pro jakékoli další malování akvarelem. 

Cílem kurzu je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

Počet míst omezen - max. 10