12.3.2023 MALUJEME PODLE MISTRŮ - Andre Kohn

MALUJEME PODLE MISTRŮ -  tentokrát budeme malovat podle známého malíře -  Andre Kohn - jehož figurativní impresionistické obrazy patří mezi nejsbíranější  na současné americké umělecké scéně. 

Malba akrylem & špachtlí, výuka formou step by step, mohou se tedy přihlásit i naprostí začátečníci. 

Zvolte si variantu:

Cena od 2 000,00 Kč

neděle

Čas konání

so 9:00 - 16:00

příchod 15 min před zahájením kurzu, přestávka na oběd, pitný režim v ceně

Lektor

Vladi Skřivan- art director, malířka, lektorka

Místo konání

Atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

Výtvarný kurz, který nadchne každého příznivce výtvarného umění.

Pro začátečníky je to skvělá příležitost naučit se pracovat s akrylem. Připravit si plátno, podmalbu, barevnou škálu barev podle předlohy, naučit se je míchat a nanášet. Ukážeme si kouzlo vrstvení. Na závěr vám poradím, způsoby lakování obrazu. Domů si odnesete hotové dílo.

Pro pokročilé je to příležitost nechat se unášet fantazií a volně plynout mezi tvary a barevností. Vyzkoušet si kombinovanou techniku malby štětcem a špachtlemi, rozpíjet a opět vrstvit. Celý čas vám budu k dispozici, a jsem připravena konzultovat potřebné :-)

Cílem kurzu je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

S sebou : plátno (některý z uvedených rozměrů): 40x40, 40x50, 50x50, 50x60, 60x60, zástěru, výtvarné potřeby jsou k zapůjčení zdarma v Ateliéru VS.

Počet míst omezen - max. 8