12.2.2023 - SVĚT KOČIČÍ - AKRYL

Jak namalovat svět kočičí ? Kočka je svobodná, nezávislá, hrdá, samostatná, charismatická,  klidná, pozorující, opatrná, elegantní.  Má tolik záviděníhodných vlastností, které můžete snadno rozvíjet, když se jí budete inspirovat. 

Výtvarný kurz SVĚT KOČIČÍ nám umožní být s osobností kočky, kdy ji můžeme celý den pozorovat a podle tištěných předloh malovat. Pro pokročilé je zde výzva malovat z hlavy, svůj vlastní obraz akrylem.


Zvolte si variantu:

Cena od 2 000,00 Kč

neděle

Čas konání

so 9:00 - 16:00

příchod 15 min před zahájením kurzu, přestávka na oběd, pitný režim v ceně

Lektor

Vladi Skřivan- art director, malířka, lektorka

Místo konání

Atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

Výtvarný kurz, který nadchne každého příznivce výtvarného umění.

Na tento kurz máme připravené tištěné podklady, můžete však přinést fotografii své kočky nebo pokročilí mohou malovat z hlavy, podle svých představ.

Pro začátečníky je to skvělá příležitost naučit se pracovat s akrylem. Připravit si plátno, podmalbu, barevnou škálu barev podle předlohy, naučit se je míchat a nanášet. Ukážeme si kouzlo vrstvení. Na závěr vám poradím, způsoby lakování obrazu. Domů si odnesete hotové dílo.

Pro pokročilé je to příležitost nechat se unášet fantazií a volně plynout mezi tvary a barevností. Vyzkoušet si kombinovanou techniku malby štětcem a špachtlemi, rozpíjet a opět vrstvit. Celý čas vám budu k dispozici, a jsem připravena konzultovat potřebné :-)

Cílem kurzu je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

S sebou : plátno (některý z uvedených rozměrů): 30x30, 30x40, 40x40, 40x50, zástěru, výtvarné potřeby jsou k zapůjčení zdarma v Ateliéru VS.

Počet míst omezen - max. 8