11.3.2023 AKVAREL/KVAŠ - ilustrační a fantasy malba

Láká Vás ztvárnit svět podle Vaší fantazie?

Baví Vás prohlížet si ilustrace a chtěli byste je sami umět namalovat?

Nevíte, jak to všechno pojmout?

Náš lektor Honza vám rád předá své letíté zkušenosti. Specializuje se na ilusttraci x fantasy. Přijít mohou začátečníci i pokročilí malíři, kteří pod vedením našeho lektora rozvInou své dovednosti.

Objevíte kouzlo ilustrace, která je úžasně rozmanitá a zajímavá, umožňuje tvořit unikátní světy, kam umístíme fantastické postavy. Vaše kreativita se rozvine a přinese vám nový rozměr.

Zvolte si variantu:

Cena od 2 000,00 Kč

sobota

Čas konání

so 9:00 - 18:00

příchod 15 min před zahájením kurzu, přestávka na oběd, pitný režim v ceně

Lektor

Jan Mareš - lektor kresba a malby Aquarelle, lektor a tvůrce komiksů - https://janmaresh.cz/

Místo konání

Atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

S každým studentem náš lektor Honza pracuje individuálně, podle jeho potřeb.

Začínáme od úplných základů a seznámení s pomůckami. Nacvičíme základní i pokročilejší techniky podle zaměření kurzu. Vytvoříme barevnou vzorkovnici. Při její výrobě si vyzkoušíme základní práci s barvami a zvoleným papírem. Vzorkovnice je důležitá, protože na papíře vypadají nanesené barvy jinak než v pánvičce. Poté si namalujeme první jednoduchou akvarelovou skicu. Zjistíte, jak vypracovat ze skici plnohodnotnou ilustraci s emocemi. Od základů se naučíte, jak se chovají barvy. Jemný akvarel, tužka i fixy určitě nadchnou!

Mimo dobré nálady a kreativně prožitého času,si domů odnesete znalosti, které použijete pro jakékoli další malování akvarelem.

Cílem kurzu je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

Počet míst omezen - max. 10