1.-2.7.2023 - MALBA AKRYLEM - WOMEN

Výtvarný kurz pro mírně pokročilé a pokročilé

Prohloubení získaných výtvarných dovedností. Čeká nás abstraktní tvorba na větší  plátno - malba štětcem, špachtlování, rozpouštění barev, tvorba struktury, míchání barev a jejich vrstvení na téma žena. 

Zvolte si variantu:

Cena od 3 200,00 Kč

sobota-neděle

Čas konání

so - 9.00 - 16.00, ne - 9.00 - 16.00

Lektorka

Vladi Skřivan - art director, lektor, umělec

Místo konání

atelier Vladi Skřivánková, Havlíčkova 841, Pardubice - 1. patro

Popis kurzu

Výtvarný kurz zaměřený na prohloubení získaných dovedností z předchozích kurzů.

Co nás čeká:

abstraktní malba - portrét x figura, příprava podmalby, tónování a sturkturování podmalby, tónování průběžných vrsev obrazu, závěrečné dokončení. Používat budeme štětce, špachtle, houbičky a další předměty k tvorbě struktury - dle obrazu, který chcete tvořit. Povedu vás krůček po krůčku k obrazu, na který budete pyšní, anebo vám nechám absolutně volnou ruku ve vaší tvorbě - fantazii se meze nekladou. 


Cílem kurzu je vytvoření důvěry ve své umělecké dovednosti a nalezení umělecké techniky, která nejvíce vyhovuje a ve které se chceme zdokonalovat. Vedlejším a důležitým fenoménem, který zde probíhá je relaxace při tvorbě, nauka soustředění, odpočinek, prožitek radosti a nová přátelství.

S sebou

Plátno 

- portrét - 50x50, 60x60, 70x70,

- figura - 50x70, 60x80, 70x90 i větší

Pomůcky na výtvarný kurz jsou k zapůjčení zdarma, donesete si pouze své zástěry či větší trika, které chrání váš oděv (možno zanechat v učebně).

Počet míst omezen - max. 8