SENIOR ART CLUB

12.07.2020

Obdivuji aktivní seniory. Mají smysl pro humor, nadhled a hlavně moudrost. Na výtvarném kurzu se mi pár takových skvělých lidí s mladou duší sešlo a díky nim vnikl nový projekt SENIOR ART CLUB. 

Neplýtvají časem svým ani mým, jsou pozorní studenti, s chutí získat z kurzu maximum. Umí se soustředit tak intenzivně, že nevnímají barvy na svých rukou a často ani na tvářích :-)

Radují se !!! Z každého tahu štětcem a každého povedeného obrázku. Jsou laskaví k ostatním malířům, podporují se s nadšením, a když mi chtějí udělat radost - upečou buchtu !!!

Přinášejí krásou do života, stejně jako to dělá výtvarné umění. Jsou kultivovaní a vnímají svět kolem sebe. Dokáži jeho krásu zachytit na plátno, jakoby chtěli začarovat okamžiky v čase, ke kterým se člověk může vracet. Koncentrují své emoce přetavené do barvy. Vychutnáváme společné chvíle, které jsou hluboce obohacující a za to jim patří dík.

Vítáme do našeho SENIOR ART CLUBU další výtvarníky 55+ - se zájmem o výtvarné umění, o sdílení společného tvoření, radování se ze života a nevšední cestování s malováním :-)